NA MEČU U KRĆEVCU PALO 13 GOLOVA

09/05/2022
U Opštinskoj ligi Topola sastale su se ekipe FK Krćevac 04 i FK Radoje Domanovic Ovsište!

Gosti koji su na meč došli sa slabijim sastavom nego inače, razlog je pauza pojedinih igrača zbog kartona, takođe i domaći su imali probleme sa povređenim igračima. .
Ali ništa nije smetalo jednoj lepoj golgeterskoj utakmici, gde su gosti bolje otpočeli meč i na poluvreme otišli sa zasluženi 2:3.
Na startu drugog poluvreme poluvremena domaći su izvršili veliki pritisak nad goste i brzo prešli u vođstvo koje su do kraja uz još veliki broj golova sačuvali i slavili sa 7:6!

Kao igrač utakmice istakao se igrač Ovsišta Djordje Maksimovic koji je verovali ili ne postigao čak 5 golova!

Za domaće precizni su bili : Matijašević, Ivanović, Blagojević x2, Nedeljković, Pavlović. Na meču su takođe pokazana i dva žuta kartona oba za domaće, a požuteli su
Nedeljković i Milovančević.
To je dokaz da se u Šumadiji igra jako dobar i kvalitetan fudbal i da se uvek igra na gol više.

Autor: Filip Marković