Selo Lipovica i istoimeni klub ovog sela, koji je osvojio Prvo mesto u Ligi Resava, Despitovac-Svilajnac sa 27 bodova na 10 utakmica, 9 pobeda i 1 poraz, kao domaćini na 5 utakmica,, svih 5 pobeda i osvojenih 15 bodova i kao gosti na 5 utakmica, 4 pobede i 1 poraz, i postali prvaci lige Resava iI novi članovi Mfl Jug Jagodina.

Foto FK Lipovica
Pored njih u Mfl Sever Jagodina plasirala se ekipa Mladosti iz Dublja kod Svilajnca, kao vicešampioni lige i predstavnici Ofs Svilajnac.
Dubljani su imali skor na 10 utakmica 6 pobeda, 1 remi i 3 poraza i osvojenih 19 bodova.
Kod kuće na 5 utakmica 3 pobede, 1 nerešen susret i 1 poraz i osvojenih 9 bodova, a na strani na 5 utakmica 3 pobede i 2 poraza i osvojenih 9 bodova.
Pred početak revijalne utakmice uručeni su im pehari i medalje. Kapitenu Lipovice, Novaković Milošu za osvojeno prvo mesto, pehar i medalje uručio podpredsednik Ofs Despotovac, Zoran Milošević. Ekipi Mladosti pehar, kapitenu Smiljković Dušanu uručio je Goran Dimitrijević, podpredsednik Ofs Svilajnac.



Najboljem strelcu lige, Matić Stefanu pehar je uručio Milutin Lazarević, predsednik Ofs Svilajnac, a najboljem igraču lige Nemanji Radosavljeviću, pehar je ispred For Despotovac uručio Nenad Božić, dok je predsednik SO Sudija For Svilajnac, Nebojša Matić uručio medalje igračima za ostvarene rezultate.
Odigrana je i revijalna utakmica, u kojoj je rezultat bio u drugom planu, dok je na trećem poluvremenu,koje je trajalo do duboko u noć proslavljen ulazak obe ekipe u viši rang.
Ostavite vaš komentar…


- ZAVRŠENO FINALNO VEČE TURNIRA U MALOM FUDBALU PLAŽANE 2025!
- TRADICIONALNI 55. SUSRETI RUDNIČANA I SPORTSKO KULTURNI PROGRAM
- Radovan Marković – Kepa i njegova majka iz sela Krušar u jednom danu izgubili sve
- Filip Radosavljević novo pojačanje Plažanaca
- Plažane u finalu kod seniora, a Sedlare kod pionira na Turniru u malom fudbalu Plažane 2025



Оставите одговор