Na 5. Medjunarodnom višeboju u Novom Žedniku kod Subotice, u konkurenciji deset ekipa iz Srbije i inostranstva, sa preko 200 takmičara, ekipa konopaškog kluba Jugović iz Svilajnca osvojila je dva prva mesta i dva četvrta mesta.

Foto:Kk Jugović Svilajnac
U nadvlačenju konopca ekipno su bili prvi i najbolji i pokazali su da su jedna od najjačih ekipa u Srbiji.


Jovica Ljubisavljević je osvojio prvo mesto u potezanju klipa.
Svilajnčani su nagradjeni peharom i zlatnim medaljama.
Ostavite vaš komentar…


- Tri susreta u centru pažnje, za prelazak u Mfl Jagodina tri kandidata
- Orlovi podigli pehar-Finale Kupa FSO Despotovac.
- Tradicionalni turnir u malom fudbalu u Plažanu kod Despotovca
- U subotu i nedelju igraju se 1/2 finale obe grupe Mfl Jagodina za ulazak i Pol Jagodina
- Šantrovčani slave titulu, Ribarci će pokušati kroz baraž u Pol Jagodina





Оставите одговор