FK Gornja Trnava 1938 odličnom igrom pobedila Junkovac !!!

18/04/2021
U subotu 17.aprila, po ne baš topolom vremenu u Natalincima nadomak Topole, odigrana je fudbalska  utakmica izmedju FK Gornja Trnava 1938 i FK Junkovac. Utakmica je završena rezultatom 3:1

Strelci za domaću ekipu su Stefan Maksimović u 4.minutu, Dule Srecković 59. minut i Nikola Jovanović u 90. minutu, a za goste jedini pogodak postigao je Milivojević u 51.minutu

Trener domaće ekipe Djordje Janković rekao je: “Veoma sam zadovoljan nakon utakmice, ovo je veoma važna pobeda za nas, idemo korak po korak, nadam se nastavku dobrih partija našeg tima”.

Gostima iz Junkovca najviše muke zadavao je Dule Srećković kojo je svojim preciznim pasovima pronalazio svoje napadače, ali za svaku pohvalu je i odbrana koja je odlično funkcionisala, predvodjena kapitenom Nemanjom Živanovićem.

Ovom prilikikom uprava kluba zahvaljuje se sponzorima- Hladnjači Gaga Gts 2013 DOO, iz Gornje Trnave i Filipu Saviću na finansijskoj pomoći, kao i SSR ,IVA’ iz Gornje Trnave, koja je obezbedila osveženje za fudbalere.

Autor i foto: Sreten Jelenić