U subotu 17.januara naredne 2026.godine sa početkom u 8 časova u selu Troponju kod Svilajnca biće održan Veliki grupni lov na divlje svinje,vuka, lisicu i šakala.

Organizator ove manifestacije, hajke je Lu Fazan Sedlare sa Ls Troponje.Broj mesrta je ograničen,prijave kod Predsednika i upravnika lovišta LU Fazan.Uplata po lovcu je 2.500 dinara.Obezbedjen doručak i ručak sa pićem i muzikom.



Lovi se po pravilima Lovačkog Saveza Srbije.Dobro došli,dobar pogled poručuje Predsednik LU Fazan Sedlare,Saša Ilić.
Ostavite vaš komentar
Ostavite vaš komentar…


- Rudari iz Senjskog Rudnika prokopali Juhor
- Mfl Jagodina, grupe Sever i jug, 22.koloRibarci na severu isprašili komšije iz Končareva sa sedam golova, a u Batincu na jugu domaći sa sedam golova torpedovali Bsk, dok u Bošnjanu palo deset golova
- U Stenjevcu u derbiju kola bez pobednika, Bobovci već jednom nogom u Mfl Sever a Stenjevčani u Mfl Jug
- Na severu derbi u Tečiću kod Rekovca a na jugu biće vruće u Vitancu
- Derbi u Grabovcu





Оставите одговор